Четвер, 22 червня 2017 07:28

До реформи освіти долучать іноземних експертів

МОН представило 7 ключових ініціатив, які відомство зацікавлено реалізовувати спільно з міжнародними партнерами та донорами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Презентація ініціатив відбулась під час зустрічі міністра освіти Лілії Гриневич з представниками ключових міжнародних партнерів та організацій, що співпрацюють з МОН.

У відомстві зазначають, що до ключових ініціатив співпраці з міжнародними експертами відноситься допомога у розробці стандартів для базової школи, організації широкого та відкритого обговорення запропонованих змін у програмах 10-11 класів, створення національної платформи онлайн-освіти, підтримка, зокрема експертна, під час дерегуляції освітньої сфери, формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти, проект з розвитку студентської активності та внутрішньої мобільності, а також участь у підготовці довготривалої стратегії змін в освіті.

За словами керівника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Анни Новосад, відомство особливо зацікавлено у реалізації цих проектів, однак у міністерстві також вітаємо інші ініціативи з боку міжнародних партнерів.

«Якщо у вас є власне бачення нашої співпраці в межах чотирьох пріоритетів МОН, серед яких: реформа Нова українська школа, модернізація професійної освіти, підвищення якості вищої освіти та зміна системи фінансування науки – ми відкриті до пропозицій», – наголосила Анна Новосад.

У МОН також повідомили, що у межах обговорення також піднімалося питання вже діючих проектів. Зокрема, йшлося про підтримку переміщених вищих навчальних закладів та об’єднання зусиль навколо координації допомоги міжнародних партнерів.

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

banner3.png

banner1.png

banner2.png

banner4.png

banner5.png

BANNER6.png

Авторизація

Запам'ятати мене