×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 60

Понеділок, 05 вересня 2016 11:19

Умови прийому-2017 розроблятимуть спільно

Міністерство освіти і науки створить робочу групу, яка розроблятиме проект Умов прийому доВНЗ у 2017 році. Про це під час наради з ректорами вишів повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Планується, що до складу групи увійдуть ректори та представники університетів України різних профілів.

«Створення робочої групи – це важливий підсумок сьогоднішньої розмови. Панують надзвичайно полярні думки. І тому нам на цій робочій групі потрібно досягнути консенсусного рішення, що буде представлено суспільству”, - підкреслила Лілія Гриневич.

Найбільше пересторог у ректорів університетів викликали питання розвитку регіональної освіти, підготовки кадрів на фундаментальні спеціальності та відповідність державного замовлення реальним потребам української економіки.

Також в ході наради директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров розповів про попередні підсумки кампанії 2016 року та висловив пропозиції Міністерства щодо покращення умов вступу у 2017 році.

Зокрема, серед проблем вступної кампанії цього року він назвав недосконалість системи надання місць державного замовлення пільговим категоріям населення.

“Основна кількість пільговиків визначається законом, що стосується державної цільової підтримки. Щоб цей закон запрацював, потрібно затвердити і прямо записати механізм розподілу ”, - додав Олег Шаров.

МОН доводилось розподіляти місця для пільгових категорій в ручному режимі. Планується, що в цьому році після прийняття постанови Уряду, всі аспекти вступу пільгових категорій, які претендують на державну цільову підтримку, будуть закріплені в умовах вступу 2017 року.

Для того, щоб зняти навантаження з системи, а також полегшити роботу приймальних комісій, Міністерство планує розвести в часі вступ для військових, бакалаврів та магістрів. Спочатку найкращих студентів набиратимуть профільні військові університети, за ними проводитиметься зарахування до інших ВНЗ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Магістрів планують зараховувати пізніше.

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

banner3.png

banner1.png

banner2.png

banner4.png

banner5.png

BANNER6.png

Авторизація

Запам'ятати мене